555 - 1234 - 567 [email protected]

ЖАН-ЖАК РУССО

Мое дело сказать правду, а не заставлять верить в нее.


ДЖОН ХОЛМС

Довольно много чистой правды в этом мире говорится детьми.


МАРК АВРЕЛИЙ

Говорить правду - это не столько дело воли, сколько привычки.

We Our Works

Choose a profession, you love, and you will not have to work a day in your life.

Омелян: Якщо з’являться нормальні дороги й авіакомпанії, "Укрзалізниця" піде в небуття

Омелян заявив, що "Укрзалізниця" підвищує тарифи і не модернізує компанію

Вартість проїзду в поїздах "Укрзалізниці" (УЗ) не варто підвищувати. Таку думку міністр інфраструктури України Володимир Омелян висловив в інтерв’ю "Обозревателю", опублікованому 27 липня.

"Без оздоровлення компанії – це дорога в нікуди. Насправді це підхід типової африканської держави – у поганому сенсі. Коли люди готові платити у два-три рази більше, бо альтернативи в них немає. Цим шляхом іде УЗ, невпинно підвищуючи тарифи й не модернізуючи компанію", – сказав він.

За словами міністра, "Укрзалізниця" йде до того, що "тариф буде надзвичайно високим і їздити потягами будуть лише ті, хто не має взагалі жодної альтернативи".

"А інші клієнти будуть дивитися в бік автомобільних, річкових, авіаційних перевезень. Зараз поїзди забиті, бо немає нормальних доріг і нормальних авіакомпаній. Якщо це з’явиться, УЗ піде в небуття", – заявив Омелян.

"Сегодня" зазначає, що у 2018 році "Укрзалізниця" має намір двічі підняти вартість пасажирських квитків. 30 травня проїзд подорожчав на 12%, з 1 жовтня тариф планують підвищити ще на 12%.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-jakshcho-z-javljatsja-normalni-dorogi-i-aviakompaniji-ukrzaliznitsja-kane-v-nebuttja-omeljan-pro-vartist-projizdu-287328.html”