555 - 1234 - 567 [email protected]

ЖАН-ЖАК РУССО

Мое дело сказать правду, а не заставлять верить в нее.


ДЖОН ХОЛМС

Довольно много чистой правды в этом мире говорится детьми.


МАРК АВРЕЛИЙ

Говорить правду - это не столько дело воли, сколько привычки.

We Our Works

Choose a profession, you love, and you will not have to work a day in your life.

Журавський: Борг кожного українця перед МВФ на сьогодні – 120 тис. грн!

Журавський: Гроші є в Україні. Україна транзитна держава. Це величезний резерв

Борг кожного українця перед Міжнародним валютним фондом на сьогодні становить 120 тис. грн, заявив в авторській програмі головного редактора видання "ГОРДОН" Олесі Бацман на телеканалі "112 Україна" депутат Верховної Ради III, VI та VII скликань, доктор юридичних наук Віталій Журавський.

На прохання ведучої прокоментувати цифри, оприлюднені ним у блозі для видання "ГОРДОН" рік тому, згідно з якими борг кожного українця перед МВФ – 50 тис. грн, Журавський відповів: "120 тис. Уже 120!"

"Перед тим, як віддавати, треба припинити брати борги. Треба розвивати економіку. Гроші є в Україні. Україна – транзитна держава. Це величезний резерв. Ще один бюджет губиться на митниці, там контрабанда – будь ласка. Не крадіть гроші в бюджеті – будь ласка. Не крадіть ліс, зробіть деревообробну промисловість, продавайте вироби з лісу. Тощо. Тобто потрібен план економічного відродження. Цим парламент повинен займатися", – продовжив екс-нардеп.

За його словами, в Україні необхідно "будувати нові фабрики, заводи, створювати нові робочі місця".

"Ми говорили про [президента США Дональда] Трампа. Рік він відпрацював. Хто б як про нього не говорив (є серйозна опозиція до нього у Сполучених Штатах Америки), але він заявив: "Гарантую, що через рік буде 100 тис. нових робочих місць". Рік пройшов – 200 тис. нових робочих місць! Він сказав: "Кожен рік життя американця буде покращуватися принаймні на 1%". Це він сказав під час передвиборної кампанії в Техасі. За рік – на 5%. Він говорив, що члени НАТО повинні платили 2% ВВП. Із 29 членів це роблять тільки п’ять держав. Він зробив ультиматум у Брюсселі. І вони підняли ручки вгору та сказали: "Так, будемо платити 2%". А він сказав: "Мало! Потрібно, щоб кожна країна платила, як Америка, – 4%". Тут відповідність слів і діла. Подивіться, що нам обіцяли партії, які пройшли в парламент, і що вони зробили. Що нам обіцяв кандидат у президенти [Петро] Порошенко – і що в результаті. Годі уявити. Тому уявний томос та безвіз, який нічого, по суті, не дав, його не врятують", – додав Журавський.

Журавський: Якби встановили штраф 1000 грн для всіх громадян України за те, що вони не ходять на вибори, маніпуляцій фактично не було б. Читайте повний текст інтерв’ю

Останній меморандум про співпрацю Україна та МВФ підписали в березні 2015 року. Протягом чотирьох років Фонд має виділити Україні $17,5 млрд. У межах цієї програми український уряд отримав уже чотири транші на загальну суму $8,7 млрд. У квітні тодішній міністр фінансів Олександр Данилюк заявляв, що Київ може отримати черговий транш від МВФ у розмірі $2 млрд у травні – червні 2018 року.

12 липня в Національному банку України заявляли, що відсутність траншу МВФ загрожує фінансуванню бюджетних витрат, а Європейська бізнес-асоціація попереджала про ризик дефолту.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-zhuravskij-borg-kozhnogo-ukrajintsja-pered-mvf-na-sogodni-120-tis-grn-278353.html”