555 - 1234 - 567 [email protected]

ЖАН-ЖАК РУССО

Мое дело сказать правду, а не заставлять верить в нее.


ДЖОН ХОЛМС

Довольно много чистой правды в этом мире говорится детьми.


МАРК АВРЕЛИЙ

Говорить правду - это не столько дело воли, сколько привычки.

We Our Works

Choose a profession, you love, and you will not have to work a day in your life.

США та РФ намагаються використовувати одну юридичну лазівку для спорів у СОТ – ЗМІ

Транзитний позов України до Росії СОТ має розглянути до кінця 2018 року

Сполучені Штати Америки використовують ту саму лінію захисту у спорах щодо тарифів на метал у Світовій організації торгівлі, що й Росія у транзитній справі проти України. Про це 30 липня повідомило видання Politico.

Москва заявляє, що у 2016 році обмежила транзит товарів з України в Казахстан і Киргизстан, керуючись ст. 21 Генеральної угоди з тарифів і торгівлі. Вона дає змогу членам СОТ порушувати їхні зобов’язання в організації з міркувань національної безпеки.

Вашингтон використовує зазначений пункт, виправдовуючи введення мит на ввезення сталі та алюмінію від червня 2018 року.

За даними видання, деякі члени СОТ, зокрема Канада, уважають, що країнам слід пояснити, чому вони посилаються на ст. 21. Проте Росія та США не згодні з цим, стверджуючи, що такої вимоги немає в генеральній угоді.

Журналісти нагадали, що транзитний позов України до Росії СОТ має розглянути до кінця 2018 року. Рішення на користь Кремля може стати прецедентом для інших членів організації, які захочуть в односторонньому порядку розірвати співпрацю з якою-небудь країною.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-ssha-i-rf-namagajutsja-vikoristovuvati-odnu-juridichnu-lazivku-dlja-superechok-u-sot-zmi-287327.html”