555 - 1234 - 567 [email protected]

ЖАН-ЖАК РУССО

Мое дело сказать правду, а не заставлять верить в нее.


ДЖОН ХОЛМС

Довольно много чистой правды в этом мире говорится детьми.


МАРК АВРЕЛИЙ

Говорить правду - это не столько дело воли, сколько привычки.

We Our Works

Choose a profession, you love, and you will not have to work a day in your life.

Прокуратура оголосила підозри в посяганні на національну безпеку України 467 кримським чиновникам

Луценко: Україна любить своїх громадян, але буде карати своїх зрадників

Прокуратура Автономної Республіки Крим оголосила підозри у злочинах проти основ національної безпеки України 467 громадянам, щодо яких у суди передали вже 100 справ. Про це повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко під час прес-конференції, передає кореспондент "ГОРДОН".

"На лаві підсудних опинилися колишні депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим (64), Севастопольської міської ради (21), так званий міністр охорони здоров’я Криму, шість членів незаконного збройного формування "Самооборона Криму" та інші. Наразі суди вже оголосили три вироки за посягання на територіальну цілісність України", – заявив він.

За словами генпрокурора, уже засуджено за державну зраду колишнього депутата міськради Євпаторії Сергія Осмініна, члена всеросійського громадського руху "Волонтеры победы", а також "заступника міністра спорту" Криму.

"Це перші, але дуже важливі ластівки із судових засідань і для наших громадян, і для тих, хто через різні причини співпрацює з окупантами. Хочу, щоб вони всі чули, що Україна любить своїх громадян, але буде карати своїх зрадників", – наголосив Луценко.

Росія анексувала Крим після силової блокади українських військових частин і незаконного референдуму 16 березня 2014 року. Приєднання півострова до РФ не визнають Україна і більшість країн світу.

23 липня 2018 року начальник управління прокуратури АР Крим Світлана Блудова повідомила, що всіх держслужбовців півострова перевіряють на причетність до скоєння державної зради.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/crimea/-prokuratura-ogolosila-pidozri-v-posjaganni-na-natsionalnu-bezpeku-ukrajini-467-krimskim-chinovnikam-415041.html”