555 - 1234 - 567 [email protected]

ЖАН-ЖАК РУССО

Мое дело сказать правду, а не заставлять верить в нее.


ДЖОН ХОЛМС

Довольно много чистой правды в этом мире говорится детьми.


МАРК АВРЕЛИЙ

Говорить правду - это не столько дело воли, сколько привычки.

We Our Works

Choose a profession, you love, and you will not have to work a day in your life.

У Мережі іронічно познущалися над відеопривітанням Тіматі "кращому другу" Путіну


У Мережі з’явилася іронічна пародія на відеокліп "Кращий друг", яким російський репер Тіматі привітав президента РФ Володимира Путіна з днем народження.

"Тіматі виклав дуже проникливий і зворушливий кліп про свого найкращого друга — Путіна. Нам здалося, що в кліпі не вистачає простих людей, які підтримують ВВП. Додали. Унікальний танцювальний флешмоб в честь Путіна", — йдеться в описі до відео на YouTube.

У соцмережах "вітають" Путіна із днем народження На альтернативному ролику показані кадри із людьми сумнівної зовнішності в різних стадіях алкогольного сп’яніння, які хвацько витанцьовують на камеру.

Водночас, користувачі соцмереж бурхливо відреагували на пафосний кліп репера, зазначивши, що неможливо уявити, щоб "в США Емінем заспівав на день народження Обами пісню про свого чорного владику, а в Росії це практично норма". Раніше прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков розкрив "скромні" плани Путіна щодо святкування його 63-річчя. Путін відсвяткує спочатку з хокеїстами, а потім посидить в колі "рідних та друзів".


ТСН