555 - 1234 - 567 [email protected]

ЖАН-ЖАК РУССО

Мое дело сказать правду, а не заставлять верить в нее.


ДЖОН ХОЛМС

Довольно много чистой правды в этом мире говорится детьми.


МАРК АВРЕЛИЙ

Говорить правду - это не столько дело воли, сколько привычки.

We Our Works

Choose a profession, you love, and you will not have to work a day in your life.

Денісова звернулася до РФ з проханням якнайшвидше розглянути помилування Олега Сенцова

Денісова звернулася до РФ з проханням якнайшвидше розглянути помилування Олега Сенцова

Омбудсмен звернулася до Комісії в Ямало-Ненецькому АО РФ щодо помилування Олега Сенцова. У зверненні Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини йдеться про внесення громадянкою України Сенцовою Людмилою Георгієвною клопотання про помилування громадянина України Сенцова Олега Геннадійовича, який утримується в установі виконання покарань «ФКУ ИК-8 УФСИН России по Ямало-Ненецкому округу». Про це повідомляє прес-служба омбудсмена.

Як відомо з відкритих джерел, наразі клопотання Людмили Сенцової передано для розгляду Комісії з питань помилування на території Ямало-Ненецького автономного округу.

«У зв’язку з надходженням інформації про надкритичний стан самопочуття Олега Сенцова прошу розглянути зазначене клопотання про помилування громадянина України у найближчий термін, що відповідатиме принципам гуманізму та загальнолюдської моральності”, — наголошується у зверненні Людмили Денісової.

Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/08/10/304604-denisova-zvernulasya-rf-prohannyam-yaknayshvydshe-rozglyanuty-pomyluvannya”