555 - 1234 - 567 [email protected]

ЖАН-ЖАК РУССО

Мое дело сказать правду, а не заставлять верить в нее.


ДЖОН ХОЛМС

Довольно много чистой правды в этом мире говорится детьми.


МАРК АВРЕЛИЙ

Говорить правду - это не столько дело воли, сколько привычки.

We Our Works

Choose a profession, you love, and you will not have to work a day in your life.

Кінець близько: вчені NASA практично довели існування планети Х

Кінець близько: вчені NASA практично довели існування планети Х
Невідома планета Нібіру провокує кінець світу через виверження вулканів в усій Сонячній системі, також вона "висмоктує" лаву з надр Землі.
Про це заявили фахівці з NASA, зазначивши, що теорія Апокаліпсису від наближення планети Х до Землі з кожним днем все більш реальна, ніж раніше, пише VistaNews.
Вчені стверджують, що існує величезна гравітаційна сила, обумовлена ​​наявністю іншої планетарної системи, яка оточена планетами, в тому числі Нібіру.
За їхніми даними, вони впливають на деякі планети, такі як Уран, Сатурн, Юпітер, Земля, Венера і наша зірка Сонце.
Так, на супутнику Юпітера Іо вулкан став активним. На Венері активізувався "Ідунн Монс". На Сонці помічені магнітні бурі і сильні виверження лави, яка провокує потоки незвичайних "отруйних" хвиль і променів на Землю.
Ці радіоактивні бурі настільки сильні, що вони здатні вибивати супутники, порушувати роботу таких служб, як зв’язок і GPS, загрожувати літакам і навіть заважати електропостачанню.
За інформацією фахівців, на даний момент вивергаються більше 20 вулканів по всьому світу, більшість з них зосереджена у Вогненному кільці, і, схоже, ситуація погіршується. Якщо теорія про прихід Нібіру стане реальністю, то цілком можна вважати активність вулканів явним знаменням.
Головні новини за добу — в нашій щоденній розсилці y Telegram

Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/08/10/304594-kinec-blyzko-vcheni-nasa-praktychno-dovely-isnuvannya-planety-h”