555 - 1234 - 567 [email protected]

ЖАН-ЖАК РУССО

Мое дело сказать правду, а не заставлять верить в нее.


ДЖОН ХОЛМС

Довольно много чистой правды в этом мире говорится детьми.


МАРК АВРЕЛИЙ

Говорить правду - это не столько дело воли, сколько привычки.

We Our Works

Choose a profession, you love, and you will not have to work a day in your life.

Науковці довели, що мільйонерами стають люди з особливими прізвищами

Науковці довели, що мільйонерами стають люди з особливими прізвищами
Добробут і успішність людини залежать від його прізвища. До такого висновку прийшов професор Каліфорнійського університету Грегорі Кларк
У 2011 році в адвокатському середовищі аристократичні прізвища з’являлися в шість разів частіше, ніж прізвища решти населення Англії

Добробут і успішність людини залежать від її прізвища. Такого висновку дійшов професор Каліфорнійського університету Грегорі Кларк. Він вважає, що якщо, скажімо, у громадянина Англії однакове прізвище з людиною, яка була багатою в 1800 році, то він має вдев’ятеро більше шансів на те, щоб потрапити в Оксфорд чи Кембридж, проживе на два роки більше за середньостатистичного англійського громадянина, буде багатшим, отримає більше можливостей стати лікарем або адвокатом, повідомляє Atlantico.

У 2011 році в адвокатському середовищі аристократичні прізвища з’являлися вшістеро частіше, ніж прізвища решти населення Англії. Як вважає Грегорі Кларк, навіть у Швеції, яка славиться своєю соціальною мобільністю, в 70-80% випадків сімейний стан передається з покоління в покоління протягом кількох століть.

Інші економісти, які використовували в роботі схожі методи, виявили аналогічні тенденції в суспільній структурі інших держав, була б це Іспанія XIX століття чи Китай. Для того щоб нащадки родин з вищих і нижчих верств суспільства отримали рівні шанси на однаковий заробіток, має минути від 300 до 500 років.

Крім вивчення носіїв рідкісних прізвищ та представників англійської промислової еліти, Грегорі Кларк також звернув увагу на те, в якій кількості деякі прізвища були представлені у вищих і нижчих шарах суспільства в минулому. І отримав схожі цифри: економічні переваги також передаються з покоління в покоління в 70-80% випадків.

Раніше науковці стверджували, що на успішність кар’єри людини і швидкість її просування службовими сходами впливає дата народження, і найбільше шансів на успіх у тих, хто народився в березні.