555 - 1234 - 567 [email protected]

ЖАН-ЖАК РУССО

Мое дело сказать правду, а не заставлять верить в нее.


ДЖОН ХОЛМС

Довольно много чистой правды в этом мире говорится детьми.


МАРК АВРЕЛИЙ

Говорить правду - это не столько дело воли, сколько привычки.

We Our Works

Choose a profession, you love, and you will not have to work a day in your life.

США, Велика Британія і Франція терміново евакуюють свої посольства з Ємену

США, Великобританія і Франція терміново евакуюють свої посольства з Ємену

Влада США терміново відкликає співробітників своєї дипмісії з Ємену через терористичну загрозу і заворушень, повідомляється на сайті Держдепартаменту. Великобританія і Франція також евакуюють посольства. Про це пише NEWSru.com.

Крім того, взагалі всім американцям наказано покинути країну. Тим же, хто збирався поїхати до Ємену, в Держдепартаменті настійно рекомендують не робити цього. "Оскільки можливості штату, що залишається в Ємені, обмежені, наша здатність допомогти американським громадянам у разі надзвичайної ситуації може виявитися недостатньою в нинішньому стані підвищеної небезпеки", — зазначено на сайті відомства. США вже направили до Ємену два військово-транспортних літаки для евакуації своїх громадян, повідомляє CNN.

У зв’язку з перехопленою спецслужбами інформацією про те, що "Аль-Каїда" планувала провести 4 серпня серію терактів на Близькому Сході і в Північній Африці, в п’ятницю влада США вжила підвищених заходів безпеки і тимчасово закрила посольства в низці країн.

У минулу неділю закритими залишалися представництва США в Бахрейні, Єгипті, Іраку, Ізраїлі, Йорданії, Кувейті, Лівії, Омані, Катарі, Саудівській Аравії, ОАЕ, Ємені, Афганістані та Бангладеш.

Рішення США відкликати своїх громадян прискорило повідомлення від влади Ємену, згідно з яким в центральній частині країни в результаті атаки американського безпілотника було вбито чотири людини, що ймовірно належали до "Аль-Каїди", передає Reuters.

Франція і Великобританія також евакуюють співробітників своїх посольств з Ємену, влада арабської держави заявила про посилення заходів безпеки в аеропортах, вокзалах, морських портах, а також на таких важливих об’єктах, як нафтопроводи. Минулого тижня британці заявили про закриття своєї дипмісії в Ємені на 4 і 5 серпня, але збиралися відкрити її в четвер. Франція також заявляла про тимчасове закриття посольства до четверга. У Ємені закрите посольство і Норвегії, в її дипмісіях в інших країнах Близького Сходу та Північної Африки посилено заходи безпеки.

Ємен вселяє західним країнам занепокоєння за своїх співгромадян, бо є батьківщиною одного з найактивніших підрозділів "Аль-Каїди" і лежить на кордоні із Саудівською Аравією — американським союзником і найбільшим експортером нафти у світі.

Нагадаймо, 5 серпня поточного року офіційний представник Держдепартаменту США Джен Псакі повідомила про те, що близько 20 американських посольств і консульств на Близькому Сході і в Північній Африці будуть закриті до 10 серпня.