555 - 1234 - 567 [email protected]

ЖАН-ЖАК РУССО

Мое дело сказать правду, а не заставлять верить в нее.


ДЖОН ХОЛМС

Довольно много чистой правды в этом мире говорится детьми.


МАРК АВРЕЛИЙ

Говорить правду - это не столько дело воли, сколько привычки.

We Our Works

Choose a profession, you love, and you will not have to work a day in your life.

Науковці вважають, що феєрверки вивільняють внутрішню енергію людини

Науковці з’ясували, в чому секрет любові людей до феєрверків. Психологи МГУ впевнені, що усталені реакції на вогонь і світло таяться глибоко в несвідомому
Під час салютів у людей змінюється активність кори головного мозку, кров’яний тиск, пульс і частота дихання, а також шкірно-гальванічна реакція
Ннауковці відзначають: феєрверк продовжує залишатися в колективному несвідомому символічним продовженням ритуального обрядового вогню

Науковці з’ясували, в чому секрет любові людей до феєрверків. Психологи МГУ впевнені, що усталені реакції на вогонь і світло лежать глибоко в несвідомому, повідомляє Advertology.Ru.

На думку науковців, феєрверки вивільняють величезну внутрішню енергію — і позитивну, і негативну, допомагають знімати агресію. Під час салютів у людей змінюється активність кори головного мозку, кров’яний тиск, пульс і частота дихання, а також шкірно-гальванічна реакція. Таємниця полягає в колірних і звукових ефектах феєрверку.

Міліція вилучила з незаконного обігу 18 тонн піротехніки

Червоний колір збуджує, стимулює, активізує, додає відчуття життєвої сили і впевненості в собі. Синій заспокоює і розслабляє. Він відповідає стану задоволеності, захищеності і самообмеження.

Зелений викликає відчуття твердості або міцності. Він відповідає почуттю внутрішньої стабільності, послідовності, наполегливості, самоствердження і самоповаги. А жовтий — викликає відчуття відкритості, легкості, радості, широти внутрішньої свободи і самовираження.

Поєднання всіх цих кольорів у салюті, яке супроводжується звуками і гуркотом, викликає емоційний підйом. При цьому особливо важлива наявність вогненних червоно-жовтих квітів — збудження і легкості, а також варіацій на тему цих квітів — оранжевого, золотого.Феєрверки, надто коли людина їх запускає сама, вивільняють величезну внутрішню енергію — і позитивну, і негативну, допомагають "каналізувати" і знімати агресію. Ось чому для багатьох молодих людей важливо новорічної ночі "постріляти" салютом.

Крім того, науковці зазначають: феєрверк досі зберігається в колективному несвідомому як символічне продовження ритуального обрядового вогню. Ось чому салюти притягують людей до себе, викликають у них почуття єднання та причетності.

Раніше повідомлялося, що в американському місті Сакраменто (штат Каліфорнія) озброєний чоловік влаштував бійню на вулиці, де зібралися десятки тисяч людей, щоб подивитися новорічний салют. Одному з поліцейських каліфорнійської столиці вдалося затримати стрільця. Але до того моменту смертельних поранень зазнали дві людини, а ще троє були доставлені в лікарню з вогнепальними пораненнями.