555 - 1234 - 567 [email protected]

ЖАН-ЖАК РУССО

Мое дело сказать правду, а не заставлять верить в нее.


ДЖОН ХОЛМС

Довольно много чистой правды в этом мире говорится детьми.


МАРК АВРЕЛИЙ

Говорить правду - это не столько дело воли, сколько привычки.

We Our Works

Choose a profession, you love, and you will not have to work a day in your life.

Мер Одеси Костусєв подав у відставку

Мер Одеси Костусєв подав у відставку

Мер Одеси Олексій Костусєв написав заяву про складання повноважень одеського міського голови. Про це повідомляє офіційний сайт міста Одесса.

"Олексій Костусєв написав заяву про складання повноважень Одеського міського голови", — йдеться у повідомленні.

Олексій Костусєв став мером Одеси з 6 жовтня 2010 року. До того він тричі був депутатом Верховної Ради. Скандального мера вважають одним із друзів екс-депутата Ігоря Маркова, якого арештували 22 жовтня. З 25 жовтня Костусєв раптово пішов на лікарняний.

Раніше Одеська облорганізація "Свободи" звернулася до ГПУ та МВС з проханням провести перевірку причетності Костусєва "до протиправної діяльности Ігоря Маркова та притягнути його до передбаченої законом відповідальності".

Кличко допускає, що Костусєв звільнився через нього

Лідер партії УДАР Віталій Кличко прокоментував відставку Костусєва. За його словами, все питання полягає в підтримці влади з боку народу: "Якщо це пов’язано з моїм приїздом, я думаю, питання буде підніматися не один раз в тих регіонах, де влада не підтримується народом.

Я не готовий коментувати цю подію, але знаю, ставлення одеситів до цієї влади. Одесити повинні обирати своє майбутнє самі ", — зазначив Кличко , передає 048.ua.

Також лідер УДАРу прокоментував питання можливого призначення Едуарда Гурвіца губернатором Одеської області, у разі, якщо Віталій Кличко стане президентом :

"У Гурвіца колосальний потенціал політика і управлінця. Але, питання губернаторства потрібно задавати самому Едуарду Йосифович. Він популярний в Одесі " , — зазначив Віталій Кличко.