555 - 1234 - 567 [email protected]

ЖАН-ЖАК РУССО

Мое дело сказать правду, а не заставлять верить в нее.


ДЖОН ХОЛМС

Довольно много чистой правды в этом мире говорится детьми.


МАРК АВРЕЛИЙ

Говорить правду - это не столько дело воли, сколько привычки.

We Our Works

Choose a profession, you love, and you will not have to work a day in your life.

Нємцов: Янукович візьме гроші, і піде в ЄС. І хто тоді лох

Нємцов: Янукович візьме гроші, і піде в ЄС. Ну і хто тоді лох

Президент України Віктор Янукович "кине" президента Росії Володимира Путіна і підпише Угоду з Європою. Таку думку висловив колишній віце-прем’єр РФ, депутат Ярославської обласної думи Борис Нємцов, коментуючи підписання 17 грудня українсько-російських домовленостей на своїй сторінці у Facebook.

"Всі домовленості тимчасові. У разі підписання Україною договору про асоціацію, їх буде скасовано. Україна все одно підпише договір з Європою. Висновок: Путін допомагає Януковичу обратися і дає йому на вибори 15 млрд доларів (по 100 баксів з кожного з нас). Янукович кине. Гроші візьме і піде в Європу. І хто в цій історії лох???" — написав Нємцов.

При цьому він нагадав, що за підсумками візиту Віктора Януковича Україна буде одержувати газ за європейською ціною 268 дол. і Росія купить українських євробондів на 15 млрд дол.

"Гроші Володимир Путін візьме зі святого Фонду національного добробуту. Це пенсійні резерви на випадок зниження цін на нафту. Замість вкладень у ліквідні активи, Путін роздає ці гроші олігархам (під час кризи 2008) і власнику шубосховища Якуніну на дорогу Москва-Казань. Всього у фонді 90 млрд дол. Все буде профукано", — впевнений Борис Нємцов.

Раніше повідомляли про те, що 17 грудня у Москві пройшло засідання українсько-російської міждержавної комісії за головуванням президентів Віктора Януковича та Володимира Путіна за підсумками якого "Газпром" і "Нафтогаз" підписали доповнення до контракту, яке передбачає зниження ціни російського газу до 268,5 дол. за тисячу кубометрів.

Окрім того, за результатами держкомісії було прийнято рішення про виділення 15 млрд дол. на придбання єврооблігацій України. Також було підписано низку міждержавних угод.