555 - 1234 - 567 [email protected]

ЖАН-ЖАК РУССО

Мое дело сказать правду, а не заставлять верить в нее.


ДЖОН ХОЛМС

Довольно много чистой правды в этом мире говорится детьми.


МАРК АВРЕЛИЙ

Говорить правду - это не столько дело воли, сколько привычки.

We Our Works

Choose a profession, you love, and you will not have to work a day in your life.

Колишні члени ліквідованого "Фронту Змін" створюють нову партію — "Демократи"

Колишні члени ліквідованого "Фронту змін" створюють нову партію "Демократи"

Робоча назва нової партії, яку створюють колишні члени партії "Фронт Змін" і колишні народні депутати з фракції "Батьківщина", — "Демократи".

"Ми створюємо нову партію з робочою назвою "Демократи". Ми закликаємо всіх, хто поділяє наші переконання, вибиратися з нинішнього опозиційного болота. "Демократи" повинні стати новою точкою опори для кардинальних змін у країні", — йдеться у відкритому листі до однопартійців, передає "Інтерфакс-Україна".

Листа підписали екс-голова дніпропетровської обласної організації "Фронт Змін", народний депутат Володимир Полочанінов, народний депутат Андрій Павелко, голова Запорізької обласної організації "Фронт Змін" Едуард Гугнін, голова Чернігівської обласної організації "Фронт Змін" Олександр Нерета, голова Дніпропетровської міської організації "Фронт Змін" Каміль Примаков.

Автори листа зазначають, що вони "чесно й відкрито вимагали від керівництва фракції "Батьківщина" припинити ліквідацію "Фронту Змін" і зайнятися реальною опозиційною роботою", проте у відповідь на це одного з ініціаторів відкритого листа Андрія Павелка лідер парламентської фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк одразу виключив із фракції "Батьківщина".

"Ми переконані, що об’єднавчі процеси не можуть дати позитивних результатів і зростання довіри до опозиції без зміни стратегії. Сьогодні потрібна нова опозиційна стратегія дій. Стратегія ефективна, орієнтована на суспільство й на вирішення фундаментальних проблем країни", — зазначається в листі.

У листі до однопартійців також зазначається, що минулий рік роботи в парламенті засвідчив, що обрана лідерами опозиції стратегія боротьби виявилася неефективною. "Опозиція не має реальних перемог, яких очікує від нас суспільство. Ми вважаємо, що заплющувати на це очі й ховатися за яскраві протестні гасла небезпечно для майбутнього всієї країни", — наголошується у відкритому листі однопартійцям.

"Ув’язнення Юлії Тимошенко фактично паралізувало опозиційний табір. Керівництво опозиції заклопотане лише внутрішньопартійними процесами та боротьбою за лідерство, втративши реальний зв’язок із суспільством", — ідеться в документі.

Як повідомлялося, 14 червня з’їзд партії "Фронт Змін" ухвалив рішення про об’єднання зі Всеукраїнським об’єднанням "Батьківщина" шляхом ліквідації та вступу членів "Фронту Змін" до "Батьківщини". 25 липня голова центрального штабу партії "Батьківщина" Олександр Турчинов заявив, що понад 5 тис. членів партії "Фронт Змін" вступили до лав ВО "Батьківщина".

Згодом екс-лідер "Фронту Змін" Яценюк очолив політраду Всеукраїнського об’єднання "Батьківщини" та фракцію ВО "Батьківщина" у Верховній Раді України.

10 жовтня народний депутат від фракції "Батьківщина" Полочанінов розповів, що частина членів партії "Фронт Змін", які не ввійшли до "Батьківщини" після об’єднання політичних сил, створять нову партію. За його словами, "Батьківщина" — партія лідерського типу, а в партії "Фронт Змін" був зовсім інший підхід до кадрових питань, тому він разом з Павелком ухвалив рішення про створення нової партії, яка базуватиметься на засадах "партії не лідерського типу".

Полочанінов також розповів, що понад 3 тис. депутатів місцевих рад, обраних від "Фронту Змін", не стали членами іншої партії. Він вважає, що частина цих людей готова брати участь у створенні нової партії, "але скільки буде таких людей — покаже час".

11 жовтня народних депутатів Павелка та Леоніда Сергієнка виключили з фракції "Батьківщина" більшістю голосів. За словами депутата фракції "Батьківщина" Арсена Авакова, Сергієнко голосував за законопроекти провладної більшості.