555 - 1234 - 567 [email protected]

ЖАН-ЖАК РУССО

Мое дело сказать правду, а не заставлять верить в нее.


ДЖОН ХОЛМС

Довольно много чистой правды в этом мире говорится детьми.


МАРК АВРЕЛИЙ

Говорить правду - это не столько дело воли, сколько привычки.

We Our Works

Choose a profession, you love, and you will not have to work a day in your life.

Жителі Врадіївки розгромили свиноферму голови районного УМВС

Жители Врадиевки разгромили свиноферму главы районного УМВД

Через кілька днів після того, як факт жорстокого зґвалтування жінки працівниками правоохоронних органів Врадіївки набув розголосу, місцеві жителі заради помсти знищили свиноферму тепер уже колишнього очільника районного УМВС Віталія Синицького.

"Тут у перші дні таке творилося... У начальника міліції Синицького за Врадіївкою є свиноферма. То люди в перший день побігли туди, повипускали з загонів усіх його поросят", - розповіли Gazeta.ua місцеві жителі.

Крім того, врадіївчани розповіли, що Синицький у районі поводив себе, як цар і бог. Наприклад, коли заходив у бар, де хотів погуляти, то виганяв більшість відвідувачів. Люди мусили виконувати накази, бо боялися, що той викличе оперативну групу на "зачищення" закладу.

Довідка

У Врадіївці 26 червня троє чоловіків затягнули в автомобіль 29-річну жінку, вивезли її в лісосмугу біля села Сирове, побили і зґвалтували. У постраждалої - відкриті переломи черепа, різані рани на голові, обличчі, множинні удари і гематоми. Жінці вже зроблено дві хірургічні операції, стан її розцінюється як тяжкий.

Жертва насильства повідомила слідчому, що її побили і зґвалтували два офіцери міліції - лейтенант Дмитро Поліщук та старший лейтенант Євген Дрижак. У побитті також брав участь місцевий таксист.

Поліщук і таксист затримані, у Дрижака, за даними правоохоронців, є алібі - він нібито в момент злочину чергував у райвідділку.

Перебування другого міліціонера на волі і викликало протести з боку місцевих жителів, які вимагали його негайного арешту. 1 липня вони протестували біля райвідділу міліції з вимогою притягнути до відповідальності причетних правоохоронців.

2 липня Дрижака перевели зі статусу свідка в статус підозрюваного у кримінальному провадженні і заарештували.

Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко вважає, що основною причиною резонансних подій у селищі Врадіївка (Миколаївська обл.) після зґвалтування та побиття місцевої жительки стала безвідповідальність окремих керівників місцевої міліції.

4 липня президент України Віктор Янукович закликав показово покарати винних у "врадіївському злочині".