555 - 1234 - 567 [email protected]

ЖАН-ЖАК РУССО

Мое дело сказать правду, а не заставлять верить в нее.


ДЖОН ХОЛМС

Довольно много чистой правды в этом мире говорится детьми.


МАРК АВРЕЛИЙ

Говорить правду - это не столько дело воли, сколько привычки.

We Our Works

Choose a profession, you love, and you will not have to work a day in your life.

Геращенко розповіла, як військові глушать пропагандистські канали


Нова українська система блокування російських пропагандистських каналів “Серпанок” покриває 180 населених пунктів поблизу лінії зіткнення на Донбасі.

Про це повідомила уповноважена президента з мирного врегулювання на Донбасі Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook, передає Укрінформ.

“Донецька 300-метрова телевежа була посилена російськими кураторами новими передавачами і системами, й майже 20 російських пропагандистських каналів і ТБ-помийок бойовиків були присутні в мережах прифронтових міст і селищ”, — написала перший віце-спікер.

За її словами, завдяки останнім напрацюванням українських військових і волонтерів з’явилася система "Cерпанок", яка блокує ці телеканали.

“На екрані мерзенні морди пропагандистів з’являються в рапіді, слів не розібрати. "Серпанок" вже покриває 180 населених пунктів поблизу лінії зіткнення”, — наголосила Геращенко.

Вона також повідомила, що блокуються ворожі FM-станції.

“Хлопці винайшли спосіб блокувати й ворожі FM- станції, й ми з цікавістю переконалися, що таки працює... Й це дуже важливий крок в умовах інформаційної війни”, — підкреслила перший віце-спікер.

Хочете швидко дізнаватися про важливе? Підписуйтеся на наш Телеграм