555 - 1234 - 567 [email protected]

ЖАН-ЖАК РУССО

Мое дело сказать правду, а не заставлять верить в нее.


ДЖОН ХОЛМС

Довольно много чистой правды в этом мире говорится детьми.


МАРК АВРЕЛИЙ

Говорить правду - это не столько дело воли, сколько привычки.

We Our Works

Choose a profession, you love, and you will not have to work a day in your life.

Telegram буде передавати спецслужбам дані користувачів за рішенням суду


Мессенджер Telegram змінив політику конфіденційності, додавши туди пункт про можливість передавати спецслужбам інформацію про людей, підозрюваних в тероризмі, якщо на це є відповідне рішення суду.

Про це повідомляє "Новая газета".

"У випадку, якщо Telegram отримує судове розпорядження, яке підтверджує, що Ви підозрюєтеся в тероризмі, то ми можемо розкрити Вашу IP-адресу і номер телефону відповідним спецслужбам. На даний момент подібних ситуацій не було", — йдеться у пункті 8.3 Політики конфіденційності месенджера.

У Telegram відзначають, що якщо такий випадок раптом станеться, то інформація про це буде опублікована у спеціальному каналі Transparency, куди кожні півроку будуть викладатися звіти про звернення спецслужб.

При цьому адвокат месенджера, керівник Міжнародної правозахисної групи "Агора" Павло Чиков, зазначає, що це рішення не є результатом переговорів з владою будь-яких країн, так як Telegram давно бореться з тероризмом і блокує підозрілі канали та чати.

"Ми як представники Telegram ніколи не заперечували права і навіть обов’язки влади боротися з тероризмом, навпаки, пропонували саме такий цивілізований шлях — судовий запит в обмін на розкриття. І навіть не листування, а лише IP і телефону. Баланс інтересів національної безпеки і недоторканності приватного життя повинен бути знайдений. Telegram пропонує свій варіант. ФСБ не пропонувала нічого ", — додав Чіков.

Хочете швидко дізнаватися про важливе? Підписуйтеся на наш Телеграм