555 - 1234 - 567 [email protected]

ЖАН-ЖАК РУССО

Мое дело сказать правду, а не заставлять верить в нее.


ДЖОН ХОЛМС

Довольно много чистой правды в этом мире говорится детьми.


МАРК АВРЕЛИЙ

Говорить правду - это не столько дело воли, сколько привычки.

We Our Works

Choose a profession, you love, and you will not have to work a day in your life.

В Ічнянських мисливських угіддях, що на Чернігівщині, діє злочинне угруповання

В Ічнянських мисливських угіддях, що на Чернігівщині, діє злочинне угруповання з числа депутата ВР України та 2х депутатів Чернігівської облради. Їм сприяє місцевий єгер Сергій Цинковський. Внаслідок такої взаємодії, зокрема, 70 відсотків мисливських угідь Ічнянщини відійшло до рук депутатів та чиновників.

Таку інформацію нашим інтернет-виданням повідомляють активісти Ічнянщини.

Час від часу там влаштовуються полювання, які так люблять окремі можновладці. Владоможні мисливці вбивають дичину, зокрема, лосів, на відстріл яких пару років тому мінекології видало ліцензії, що обурило українську екологічну громадськість.

Щоб якось відволікти увагу громадськості від віджиму мисливських угідь, на Ічнянщині факти вбивства лосів, що називається, приписуються іншим мисливцям, яких з подачі тамтешнього єгера Сергія Цинковського оголошують браконьєрами.

Так, зокрема, сталося з групою мисливців.

Минулого року двох вбитих лосів єгер Цинковський «повісив» на Олександра Цокура та Олексія Кравченка. Пан Цинковський просто в присутності поліціянтів звинуватив цих двох мисливців у браконьєрстві.

Після заяви єгера місцева поліція розпочала слідство. Справи потрапили в Ічнянський райсуд, який визнав мисливців винними.

Однак, друга апеляційна інстанція одного з мисливців – Олексія Кравченка – виправдала. Апеляційний суд, зокрема, встановив цiкавi подробицi:

- про те, що куля в тiлi лося – не є кулею з карабiну Олексiя Кравченка;

- про те, що процесуальний керiвник знайшов недолiки та порушення в самому слiдствi проти мисливців.

Кравченка апеляційний суд виправдав, натомість інший мисливець – Цокур – стараннями єгера Цинковського та «неретельних» поліціянтів залишається нібито винним. На нього чекає багатотисячний штраф (Цинковський у скарзі поставив суму в 40 тисяч гривень).

Відтак маховик фальшувань наразі не зупинено, він працює проти мисливців.

Між тим, на Ічнянщині і активістам, і менш активним громадянам, відомі деякі «грішки» єгера Цинковського. Ічнянці вважають, що Цинковський сам не цурається браконьєрства

, і що навіть не лише стріляв по тваринах, а й по людях.

Та відповідальності Цинковський уникає через дружбу з політиками і чиновниками, а провину вправно перекладає на інших мисливців.

В свою чергу, правоохоронці, як видно було з історії мисливцiв Цокура та Кравченка, не вельми стурбовані пошуком істини. А шкода, бо за умов проведення чесних розслідувань можна вивести на чисту воду і єгера-браконьєра і його високопоставлених покровителів з числа депутатів та чиновників.