555 - 1234 - 567 [email protected]

ЖАН-ЖАК РУССО

Мое дело сказать правду, а не заставлять верить в нее.


ДЖОН ХОЛМС

Довольно много чистой правды в этом мире говорится детьми.


МАРК АВРЕЛИЙ

Говорить правду - это не столько дело воли, сколько привычки.

We Our Works

Choose a profession, you love, and you will not have to work a day in your life.

Чемпіоном світу з вилову коропів став мешканець Вінниччини


Українська збірна побувала на чемпіонаті світу з ловлі коропа, який проходив цьогоріч в Сербії в м. Белград на водоймі Ада Циганлія. Учасники змагань вирушили до Сербії за власні кошти. Українська збірна вдруге поспіль стала чемпіоном світу з спортивної ловлі коропа. В команді є мешканець Козятина Вінницької області Сергій Матвіюк. Більше про успіхи наших рибалок та що це таке карпфішинг, розповість кореспондент Vlasno.info.

fich 3 1fich 2 1

Протягом трьох днів в Сербії у вмінні рибалити змагалися найпрофесійніші рибалки світу. Українцям вдалось спіймати рекордного коропа вагою більше 15 кілограмів. Другу і третю сходинки п’єдесталу посіли хорвати і англійці. Всього у змаганнях брали участь 27 збірних команд з різних країн світу. З кожної країни представлено три команди у складі двох чоловік.

fich 7 1fich 10 1

Також ще є шість запасних рибалок та "берегові розвідники". Вони спостерігають за чесністю змагання та тактикою ловлі суперників: за допомогою спеціальних приборів-дальномірів можна встановити відстань, з якою у конкурентній боротьбі суперник ловить рибу. А бінокль допомагає подивитись, на що саме ловлять та яким кормом годують рибу учасники країн-суперниць. Так звана "розвідка" та подача даних від суперників про їх дистанцію, стиль риболовлі. Цю інформацію у берегових збирають тренери. Це дає змогу проаналізувати тактику ловлі іншого учасника.

— Я давно почав займатися риболовлею, — каже Сергій Матвіюк. — Це заспокоєння для душі. Ми самі в’яжемо вудила та робимо прикормку. Яку б велику рибину ми б не зловили, звичайно, випускаємо її на волю. В спортивній дисципліні потрібно зважати на все: рельєф дна, час на прикормку. Треба вивчити поведінку риби під час погодних умов та зміни доби. Я в принципі вже не можу без води. Моє найбільше захоплення – підводне полювання без акваланга.

fich 1 1fich 8 1

Ще у складі збірної є "броскові", хлопці зростом понад два метри, які закидають риболовні знаряддя якнайдалі, таким чином, наближаючи жадану перемогу для команди. А третіми учасниками є "ловлячі": їх роль полягає у тому, щоб навудити якнайбільше риби.

За умовами змагання, озеро поділено на три зони – A, B та C. У кожній із них знаходяться представники усіх 27 країн, три двійки з двох людей і один береговий розвідник.

fich 4 1fich 11 1

Для забезпечення чесності змагання використовують тепловізори, які допомагають у темряві дізнатися, чи не порушують учасники правил змагань.

Перемогу здобули береговий розвідник житель Козятина Сергій Матвіюк, Євгеній Кучер, Ігор Івасишин, Василь Безносько, члени РК "Кричевичі" – керівник карпового напрямку ФРСУ Владислав Бугай. Роман Івасишин – капітан та лідер збірної.

fich 12 1

Також у складі команди головний тренер і президент Львівського карпового клубу Тарас Сендега, майбутнє карпфішингу, чемпіон України по дальності закидання карпових снастей Дмитро Лавриненко, представником Федерації риболовного спорту України виступив Влад Бугай.

У 2017 на озері Деседа в Угорщині на Чемпіонаті світу з карпфішінгу Україна також завоювала титул чемпіона світу. Тоді за 72 години чемпіони світу з України виловили 60 коропів, загальною вагою 285 кілограмів. Спіймали також другого за величиною коропа на чемпіонаті – вагою 14,62 кг.

Дізнайся як вписати своє імя в історію Вінниці

Фото надане Сергієм Матвіюком


Джерело статті: “http://vlasno.info/suspilstvo/8/sport/item/26988-chempionom-svitu-z-vylovu-koropiv-st”