555 - 1234 - 567 [email protected]

ЖАН-ЖАК РУССО

Мое дело сказать правду, а не заставлять верить в нее.


ДЖОН ХОЛМС

Довольно много чистой правды в этом мире говорится детьми.


МАРК АВРЕЛИЙ

Говорить правду - это не столько дело воли, сколько привычки.

We Our Works

Choose a profession, you love, and you will not have to work a day in your life.

Операція "Евакуація": РПЦ обіцяє допомогти московським священикам з переїздом до Росії

Однак патріарх Кирило все ж таки зробив обережну обмовку про те, що сподівається на "невелику кількість подібних звернень".

Патріарх Кирило обіцяє батюшкам УПЦ МП допомогу? Ілюстрація: 24 канал.

Російська православна церква може допомагати з переїздом і отриманням російського громадянства православним священикам і їх сім’ям з інших країн, заявив патріарх Московський і всієї Русі Кирило. Про це повідомляють із посиланням на російські ЗМІ.

"Коли мова йде про православних священиків, їхні сім’ї, ми могли б почати переговори з владою, щоб такі люди могли б швидше здійснити свою мрію оселитися в Росії", — сказав патріарх у вівторок в Москві, відповідаючи на запитання учасників фестивалю "Віра і слово ".

За його словами, це поки "просто роздуми вголос", але в разі отримання таких звернень можна було б опрацювати це питання з держорганами. Патріарх не вважає, що такі звернення можуть бути "масовим явищем", але в окремих випадках, за його словами, РПЦ готова допомагати в межах можливостей.Читайте також на сайті:

  • Російські санкції проти України: З’явилися перші подробиці Російські санкції проти України: З’явилися перші подробиці
  • Хіти тижня. Хіти тижня. "Патриарх Кирилл нынче переживает один из самых страшных кошмаров в своей жизни. Он всего в одном шаге от величайшей потери — лишения сана", — журналіст
  • І хай у Москві казяться зі своїми недолугими І хай у Москві казяться зі своїми недолугими "С-300": Ізраїль запевняє, що і надалі завдаватиме авіаударів по Асаду і його союзниках
  • Не тих боїтеся: США попередили Путіна про ракетну загрозу Не тих боїтеся: США попередили Путіна про ракетну загрозу


Джерело статті: “http://patrioty.org.ua/politic/operatsiia-evakuatsiia-rpts-obitsiaie-dopomohty-moskovskym-sviashchenykam-z-pereizdom-do-rosii-252806.html”