555 - 1234 - 567 [email protected]

ЖАН-ЖАК РУССО

Мое дело сказать правду, а не заставлять верить в нее.


ДЖОН ХОЛМС

Довольно много чистой правды в этом мире говорится детьми.


МАРК АВРЕЛИЙ

Говорить правду - это не столько дело воли, сколько привычки.

We Our Works

Choose a profession, you love, and you will not have to work a day in your life.

Франція закликала ООН засудити брехливі "вибори" в ОРДЛО


Постійний представник Франції в Раді Безпеки ООН Франсуа Делатр звернувся до держав-членів Організації Об’єднаних націй із закликом засудити незаконні "вибори", які Росія планує провести в окупованих районах Донецької і Луганської областей. Дипломат підкреслив, що справжні вибори в ОРДЛО мають відбутися виключно у відповідності до українського законодавства і в рамках імплементації Мінських домовленостей.

"У рамках нормандського формату ми прагнемо, щоб місцеві вибори пройшли згідно з законами України і Мінськими домовленостями. Нинішня ініціатива — це явне порушення українського законодавства, це проти тих зобов’язань, в першу чергу зобов’язань Росії. Ми закликаємо всі держави ООН публічно засудити проведення цих виборів", — заявив Делатр в ході засідання Ради Безпеки у вівторок, 30 жовтня.

Дипломат підкреслив, що Франція і Німеччина докладають зусиль для політичного врегулювання збройного конфлікту в Донбасі, додавши, що Росії слід використовувати свій вплив на бойовиків для виконання "Мінська" і недопущення ескалації.

Раніше стало відомо, що "вибори" нового ватажка "ДНР" призначено на 11 листопада. Тимчасово виконуючим обов’язки 7 вересня призначили так званого "голову народної ради ДНР" Дениса Пушиліна. Цього ж дня "народна рада ЛНР" також призначила вибори "депутатів парламенту" й ватажка псевдореспубліки на 11 листопада.

Міністерство закордонних справ України закликало міжнародних партнерів посилити політико-дипломатичний тиск на Кремль у зв’язку з намірами окупаційної адміністрації РФ провести на окупованій території "позачергові вибори" ватажків бойовиків.

Президент України Петро Порошенко підкреслив, що місцеві вибори в ОРДЛО можуть відбутися лише після деокупації регіону.

А в ЄС і США заявили, що проведення "виборів" на окупованій території грубо суперечить зобов’язанням Росії в рамках Мінських домовленостей.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/franciya-zaklikala-oon-zasuditi-feykovi-vibori-v-ordlo-292549_.html”