555 - 1234 - 567 [email protected]

ЖАН-ЖАК РУССО

Мое дело сказать правду, а не заставлять верить в нее.


ДЖОН ХОЛМС

Довольно много чистой правды в этом мире говорится детьми.


МАРК АВРЕЛИЙ

Говорить правду - это не столько дело воли, сколько привычки.

We Our Works

Choose a profession, you love, and you will not have to work a day in your life.

Тігіпко за день до виборів назвав Росію агресором і загарбником

Кандидат у президенти Сергій Тігіпко заявив, що вважає Росію агресором та країною, яка захопила частину української території

Кандидат у президенти Сергій Тігіпко заявив, що вважає Росію агресором та країною, яка захопила частину української території.

Про це він заявив у п’ятницю 23 травня ввечері в ефірі "Першого національного" в рамках "Національних дебатів", передає "Українська правда".

"Я вважаю Росію агресором і країною, яка захопила Крим. І тут абсолютно очевидно це. Тому якщо я говорю про це без надриву, то це не означає, що я йду від цього розуміння", — сказав Тігіпко.

Він зазначив, що виступає за позаблоковий статус країни, бо вважає, що якщо "ми сьогодні ще почнемо говорити про НАТО — це абсолютно нас розколе".

Політик також сказав, що країнам з такими проблемними територіями, як Крим, вступати в НАТО "дуже складно, практично неможливо".

"І я думаю, що частково Росія через це і анексувала Крим, щоб зробити все, щоб ми не вступили в НАТО", — додав Тігіпко.

Нагадаймо, на думку відомого російського політолога Станіслава Бєлковського, Кремль продовжить гру на дезінтеграцію Україна і ліквідацію її як держави в нинішньому форматі, адже головна мета президента РФ Володимира Путіна — не дозволити Україні долучитися ані до Євросоюзу, ані до НАТО: "Не допустити вступу України в Євросоюз і НАТО — абсолютно залізний план Путіна, він його дотримується на 120% і використовує для досягнення мети всі можливі інструменти".