555 - 1234 - 567 [email protected]

ЖАН-ЖАК РУССО

Мое дело сказать правду, а не заставлять верить в нее.


ДЖОН ХОЛМС

Довольно много чистой правды в этом мире говорится детьми.


МАРК АВРЕЛИЙ

Говорить правду - это не столько дело воли, сколько привычки.

We Our Works

Choose a profession, you love, and you will not have to work a day in your life.

Працівники Миколаївського заводу передали військовим відремонтовані власним коштом БТРи

Працівники Миколаївського заводу передали військовим відремонтовані власним коштом БТРи

Колектив ТОВ "Миколаївський тепловозоремонтний завод" за власні кошти здійснив капітальний ремонт, модернізував та доукомплектував два бронетранспортери для українських військовослужбовців, повідомляється на сайті Міноборони.

Як повідомив директор підприємства В’ячеслав Симченко, для БТР-70 і БТР-80 було розроблено і встановлено мобільний захист ходової частини, змонтована система відеоконтролю з виведенням зображення на екран у кабіні з круговим оглядом, записом і можливістю передачі сигналу на командні центри. Це дозволить командирам контролювати ситуацію в машині та навколо неї на будь-якій відстані.

В урочистій церемонії передачі відремонтованої бронетехніки взяли участь працівники заводу, голова Миколаївської ОДА Микола Романчук, представник командування окремої аеромобільної бригади ЗС України підполковник Юрій Сидоренко, командир полку Національної гвардії Олександр Аксенюк та інші.

— Сьогоднішня подія — це маленький вклад усього нашого трудового колективу в майбутнє нашої країни, — зазначив керівник Миколаївського тепловозоремонтного заводу.

Варто відзначити, що силами і засобами підприємства спільно з Південною судноремонтною компанією нещодавно було виконано роботи з ремонту головної ходової машини на виведеному з окупованого Криму середньому десантному кораблі "Кіровоград".

Колектив заводу також надає посильну матеріально-технічну допомогу механічним майстерням вітчизняних ВМС, дислокованим в Очакові.

Нагадаймо, у березні працівники морського порту Миколаєва зібрали чверть сотні тисяч гривень та допомогли відремонтувати військову техніку.

Зібравши кошти, докери самотужки придбали запчастини для БТРу, який перебував не на ходу, та відремонтували його.

Після того бойова машина була передана військовослужбовцям.