555 - 1234 - 567 [email protected]

ЖАН-ЖАК РУССО

Мое дело сказать правду, а не заставлять верить в нее.


ДЖОН ХОЛМС

Довольно много чистой правды в этом мире говорится детьми.


МАРК АВРЕЛИЙ

Говорить правду - это не столько дело воли, сколько привычки.

We Our Works

Choose a profession, you love, and you will not have to work a day in your life.

Прикарпатські скороходи змагатимуться на чемпіонаті України в Сумах


У суботу, 16 червня в Сумах пройде чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км серед дорослих та молоді. Прикарпаття представлятимуть семеро атлетів.

У змаганні серед чоловіків на 20 км. за перемогу боротиметься 24-річний франківець, Майстер спорту України, срібний призер командного чемпіонату світу з спортивної ходьби Валерій Літанюк.

Красновський Андрій (20 років, Івано-Франківська ОДЮСШ) та Степан Пасічний (20 років, Івано-Франківська ОДЮСШ) змагатимуться у турнірі серед молоді у віковій категорії U-23.

У змаганні серед жінок на 20 км. основні надії на перемогу пов’язані із 33-річною Юдкіною Христиною – Майстринею спорту України, бронзовою призеркою командного чемпіонату світу з спортивної ходьби.

Також серед жінок на 20-кілометровій дистанції виступить 24-річна Ольга Грицак (Івано-Франківська ОДЮСШ). У забігу серед молоді (U-23) – Вікторія Пчелінцева (21 рік) та Юлія Сологуб (20 років), які теж є вихованками Івано-Франківської ОДЮСШ.

Переможців визначатимуть серед чоловіків та жінок, а також у змаганні юнаків та дівчат (U-23). Підводитимуться підсумки і в командному заліку серед областей, інформує “sport.if.ua“.

Джерело статті: “http://www.galka.if.ua/prikarpatski-skorohodi-zmagatimutsya-na-chempionati-ukrayini-v-sumah/”