555 - 1234 - 567 [email protected]

ЖАН-ЖАК РУССО

Мое дело сказать правду, а не заставлять верить в нее.


ДЖОН ХОЛМС

Довольно много чистой правды в этом мире говорится детьми.


МАРК АВРЕЛИЙ

Говорить правду - это не столько дело воли, сколько привычки.

We Our Works

Choose a profession, you love, and you will not have to work a day in your life.

Прикарпатців кличуть на тренування в модернізований басейн у Бурштині


З минулого тижня свою роботу відновив плавальний басейн при Комбінаті спортивних споруд ДТЕК Бурштинська ТЕС – тренуватись в ньому можуть співробітники станції, а також всі охочі мешканці та гості міста.

З кожним днем кількість відвідувачів збільшується – у перший день роботи прийняли уже 47 плавців.

Роботи з модернізації басейну тривали 2 місяці. За цей час було оновлено фільтри, проведено заміну старих труб та вентилів, проведено чистку ванни басейну та хлорування води, а також введено нову систему перепусток.

«Комбінат спортивних споруд розвивається, вдосконалюється та покращується з кожним днем. Ми завершили колосальні роботи з підготовки басейну до літнього сезону. Тому бурштинці можуть займатися плаванням та взрощувати в собі дух справжніх спортсменів. Двері басейну для всіх відкриті, адже заняття є безкоштовними», – коментує начальник комбінату спортивних споруд ДТЕК Бурштинська ТЕС Володимир Шенкевич.

За словами Анатолія Борінця, заступника начальника КСС ДТЕК Бурштинська ТЕС, під час модернізації басейну також багато увагу приділили якості системі водоочистки. Проведено ремонт обладнання, діагностику моторів, фільтрів та хімекспертизу. Тепер якість води відповідає всім нормам, її температура на сьогоднішній день становить 28 градусів.

Наразі з відвідувачами займаються двоє тренерів: Людмила Кулик та Світлана Шевчук, які готові допомогти та навчити в плаванні та ласкаво запрошують до занять. Працюватиме плавальний басейн за таким розпорядком: понеділок – з 12.20 до 20.05, з вівторка до п’ятниці – з 10:20 до 20:05. Вихідні дні – субота та неділя. З усіма питаннями щодо необхідних документів та речей для старту занять прикарпатців просять звертатися на рецепцію плавального басейну «Дельфін».

Джерело статті: “http://www.galka.if.ua/prikarpattsiv-klichut-na-trenuvannya-v-modernizovaniy-baseyn-u-burshtini/”