555 - 1234 - 567 [email protected]

ЖАН-ЖАК РУССО

Мое дело сказать правду, а не заставлять верить в нее.


ДЖОН ХОЛМС

Довольно много чистой правды в этом мире говорится детьми.


МАРК АВРЕЛИЙ

Говорить правду - это не столько дело воли, сколько привычки.

We Our Works

Choose a profession, you love, and you will not have to work a day in your life.

Мексиканське подружжя жорстоко вбивало жінок і торгувало їхніми органами


У Мексиці подружня пара вбила і розчленувала на органи 20 жінок. Їх арештували в момент, коли вони перевозили органи своєї жертви в дитячій колясці.

В ході попереднього судового слухання арештований чоловік зізнався у вбивстві 20 жінок в бідному районі Мехіко, інформує “УНІАН”. Він також зізнався, що ґвалтував деяких жінок перед вбивством. Слідчі виявили під час обшуку в квартирі цих людей, і в іншому будинку неподалік розчленовані тіла кількох осіб. Вони зберігалися у пластикових пакетах в холодильнику і у відрах, залитих цементом.

Правоохоронці виявили також предмети одягу, що належали зниклим жінкам. Прокуратура повідомила, що пара продавала внутрішні органи вбитих, однак кому саме, залишається неясним.

Жителі бідного району Екатепек на околиці Мехіко, обурені жорстокими вбивствами, вийшли на вулиці з протестами. Вони влаштували процесію з запаленими свічками і вимагали негайного розслідування.

Сусіди розповіли, що часто бачили на вулицях цю пару з дитячою коляскою, в якій і були виявлені частини тіл їхніх жертв. Поліція затримала подружжя після зникнення у вересні місцевої жительки, 28-річної Ненсі Уітрон, і її двомісячної доньки Валентини. На попередньому слуханні підозрювані – відповідно з вимогою мексиканських законів – були названі по іменах: Хуан Карлос і його дружина Патриція.

Поліція повідомила, що після арешту Хуан Карлос попросив дозволу прийняти душ і надягти костюм, перш ніж постати перед журналістами, заявивши, що не є “брудним злочинцем”.

За словами прокурора штату Мехіко Алехандро Гомеса, є відомості, що обидва арештованих мають історію психічних захворювань. Зокрема, Хуан Карлос в минулому страждав психозом. Однак, як сказав Гомес, вони віддають собі звіт у своїх діях.

Джерело статті: “http://www.galka.if.ua/meksikanske-podruzhzhya-zhorstoko-vbivalo-zhinok-i-torguvalo-yihnimi-organami/”