555 - 1234 - 567 [email protected]

ЖАН-ЖАК РУССО

Мое дело сказать правду, а не заставлять верить в нее.


ДЖОН ХОЛМС

Довольно много чистой правды в этом мире говорится детьми.


МАРК АВРЕЛИЙ

Говорить правду - это не столько дело воли, сколько привычки.

We Our Works

Choose a profession, you love, and you will not have to work a day in your life.

Прикарпатським медикам заборгували майже 33 мільйони гривень заробітної плати


Про це йшлося у вівторок, 21 серпня, на засіданні постійної комісії облради з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

На порядку денному розглянули питання “Про стан виплати заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я області. Проблемні питання та шляхи їх вирішення”, інформує “Галка”.

За словами голови комісії Манолія Піцуряка, наразі ситуація щодо виплати працівникам закладів охорони здоров’я заробітної плати є катастрофічною.

“Сьогодні є реформи в сфері медицини. Нам катастрофічно не вистачає коштів. Ми зверталися до Кабміну, але поки жодної реакції не було. Мені соромно дивитися колективу в очі, коли люди жаліються, що не мають за що купити дітям зошити до школи”, – каже Піцуряк.

Фахівців кажуть, що станом на 16 серпня заборгованість з виплати зарплати працівникам охорони здоров’я становить 32,9 мільйони гривень.

“За аналогічний період минулого року сума заборгованості переважала за 40 мільйонів. Найгірша ситуація зараз у Рогатинському, Косівському, Богородчанському районах. З метою зменшення заборгованості проводяться заходи з економії коштів. Ми виділили області 19 мільйонів гривень додаткової дотації. На жаль, більше додаткового фінансового ресурсу Франківщині не виділяли”.

Джерело статті: “http://www.galka.if.ua/prikarpatskim-medikam-zaborguvali-mayzhe-40-milyoniv-griven-zarobitnoyi-plati/”