555 - 1234 - 567 [email protected]

ЖАН-ЖАК РУССО

Мое дело сказать правду, а не заставлять верить в нее.


ДЖОН ХОЛМС

Довольно много чистой правды в этом мире говорится детьми.


МАРК АВРЕЛИЙ

Говорить правду - это не столько дело воли, сколько привычки.

We Our Works

Choose a profession, you love, and you will not have to work a day in your life.

10 прикарпатських підприємств отримали кошти на розвиток власної справи (ФОТО)


Десять прикарпатських підприємців отримали сертифікати в розмірі 50 тисяч гривень на розвиток власного бізнесу. Вони стали переможцями конкурсу «Село: Кроки до розвитку», який відбувся за ініціативи та за фінансової підтримки агрохолдингу МХП.

Головною умовою для отримання гранту була соціальна складова бізнесу. Підприємці мали довести, що їхня ініціатива буде корисною для регіону, сприятиме розвитку місцевості та забезпечуватиме додаткові робочі місця для тутешніх мешканців. Радник голови правління МХП Дмитро Камбулов розповів, що мета конкурсу — стимулювати розвиток малого бізнесу в селах.

«Ми вже третій рік проводимо цей конкурс в селах України, щоб люди не залишали свої домівки, не виїжджали за кордон на заробітки, а втілювали власні ідеї вдома. Впевнений, що власники великого бізнесу мають долучатись та допомагати дрібним підприємцям у цьому», — розповідає він.

Загальний фонд грантів цьогоріч склав понад чотири мільйонів гривень, пише “Галка”.

«Для нас було важливо, щоб людина сподівалась не тільки на грант, але й вкладала власні кошти у свій бізнес. Так, грошова допомога в розмірі 50 тисяч гривень — це багато, та ми хочемо бачити зацікавленість підприємця у власній справі», — зазначає менеджер із соціальної та корпоративної відповідальності МХП Оксана Білик.

Загалом в Івано-Франківській та Тернопільській областях на участь у конкурсі подали 22 бізнес-плани, а гранти отримали 17 перспективних проектів.

«Нам приємно, що підприємці Івано-Франківщини та Тернопільщини не побоялись взяти участь у грантовому конкурсі. Є безліч цікавих проектів та ідей на Західній Україні», — підсумувала голова управління ГО «Громадський центр «Еталон» Леся Аронець, партнер конкурсу.

Один із переможців — проект Олексія Трелевського з Рогатинського району, який хоче започаткувати у школах сіл Пуків та Верхня Липиця навчання з використанням 3D-принтера.

«У рамках нашого проекту буде закуплено та виготовлено два 3D-принтери. Ми збираємося вчити учнів та викладачів застосовувати технології 3D-друку та моделювання, щоб вони могли поширювати та продавати свої послуги в інтернеті. Я вперше став свідком того, як великий бізнес допомагає розвивати малий», — розповідає Олексій.

Важливою складовою цього проекту є те, що він допоможе впроваджувати сучасні технології в сільській місцевості та сприятиме тому, що молодь зможе займатися власною справою, не виїжджаючи за кордон.

Грант у розмірі 50 тисяч гривень отримав ТзОВ «Каньйон Груп», засновники якого відкрили першу на Прикарпатті ферму із розведення равликів в селі Копачинці Городенківського району. Ферму відвідали вже більше 200 туристів з України та із закордону, зокрема, Франції, Еквадору та США. Директор товариства розповів, що отриманий грант планує використати на розвиток власної справи. У найближчому майбутньому площа равликової ферми збільшиться з 10 арів до 50 і, відповідно, зросте кількість робочих місць.

Підприємець фермерського господарства «Запруття» з Коломийського району презентував свій проект під назвою «Бджолиний рай».

«Наша головна мета — щоб випускники шкіл Коломийського району та учасники АТО могли спробувати свої сили у бджолярстві. На мою думку, робота з бджолами — важлива для людей, які воювали в зоні АТО, оскільки така праця допомагає швидше пройти реабілітацію», — додає чоловік.

До слова, більшість підприємців розпочинали свою справу з нуля. Раніше вони їздили за кордон на заробітки, але врешті-решт повернулись в Україну. Грант від МХП допоможе їм вдосконалити власну справу, розширити бізнес та сприятиме розвитку сіл Івано-Франківщини та Тернопільщини.

Спільні зусилля на втілення перспективної ідеї допоможуть досягти високих результатів і відродити українське село. За цим — майбутнє України.

IMG_0890
IMG_0895
IMG_0931
IMG_0942
IMG_0957
IMG_0998
IMG_1007
IMG_1017
IMG_1041

IMG_1044
IMG_1050
IMG_1065
IMG_1085
IMG_1095
IMG_1106
IMG_1128
IMG_1163
IMG_1170

IMG_1215
IMG_1237
IMG_1266
IMG_1284
IMG_1272
IMG_1295

Джерело статті: “http://www.galka.if.ua/10-prikarpatskih-pidpriyemstv-otrimali-koshti-na-rozvitok-vlasnoyi-spravi-foto/”