555 - 1234 - 567 [email protected]

ЖАН-ЖАК РУССО

Мое дело сказать правду, а не заставлять верить в нее.


ДЖОН ХОЛМС

Довольно много чистой правды в этом мире говорится детьми.


МАРК АВРЕЛИЙ

Говорить правду - это не столько дело воли, сколько привычки.

We Our Works

Choose a profession, you love, and you will not have to work a day in your life.

Марцінків вимагає в Уряду виправити “фінансове непорозуміння” з освітньою та медичною субвенціями


У понеділок, 24 вересня, у Тернополі триває засідання правління Асоціації міст України з нагоди щорічного Дня діалогу з владою.

Так, керівники українських міст апелюють до Уряду та прем’єра негайно виправити катастрофічну ситуацію з фінансуванням освіти та медицини.

Руслан Марцінків зазначив, лише в Івано-Франківську на галузь освіти, станом на перше вересня, держава заборгувала 26,5 млн.₴

“Це тільки початок, бо як вам такі цифри: не враховано нові 14 класів – 5 млн. грн, не враховано поділ на підгрупи – 500 вчителів і понад 50 млн. грн, не враховано зарплати вчителям груп продовженого дня, психологам, керівникам гуртків тощо – 15 млн.₴ Місто досі не отримало ні копійки з обласного бюджету при розподілі дотацій на заклади освіти і медицини”, – каже Марцінків.

За словами мера Івано-Франківська, не перший рік місто фінансує:

-професійно-технічну освіту
-комунальні послуги в бюджетних закладах
-зарплату техперсоналу в загальноосвітніх закладах
-пільговий проїзд та інші соціальні гарантії деяких категорій

“Це не мало – не багато 225 млн.₴! На нову українську школу з міського бюджету додатково виділили понад 20 млн.₴ З 1 жовтня немає коштів на зарплату вчителям, медикам немає ще з липня-місяця. Звісно, наше місто забезпечить якісну освіту дітям, своєчасну зарплату медикам та вчителям. Але натомість доведеться відмовитись від будівництва доріг, шкіл, садків, ремонту дворів, парків, скверів тощо. Прошу в громади розуміння!”, – каже Марцінків.

“Перш за все, вимагаю в уряду виправити це “фінансове непорозуміння” з освітньою та медичною субвенцією. Бо воно, на жаль, вже стало нормою для держави!”, – додає Марцінків.

42407515_1978458572177215_5067156176202891264_n

Джерело статті: “http://www.galka.if.ua/martsinkiv-vimagaye-v-uryadu-vipraviti-finansove-neporozuminnya-z-osvitnoyu-ta-medichnoyu-subventsiyami/”